Epik Sigorta Kılavuzlar İletişim Ortak Kampanyası

Epik Sigorta'dan Kasko veya Trafik sigortası yaptır Kılavuzlar İletişimden indirim kazan veya Kılavuzlar İletişimden Akıllı Telefon al Epik Sigorta'dan Konut, Kasko ve Trafik sigortasında indirim kazan.

Her koşulda yanınızda olmak için çıktığımız bu yolda Epik Sigorta olarak Kılavuzlar İletişimle ortak bir kampanaya imza atıyoruz. Epik Sigorta'dan yaptırdığınız Trafik veya Kasko poliçelerinden Kılavuzlar İletişimde akıllı telefonlar için %5, aksesuarlar için %35 indirim kazancaksınız. Ayrıca Kılavuzlar iletişimden yapacağınız akıllı telefon alışverişlerinden ise Epik Sigorta'dan konut sigortası için %15, trafik veya kasko sigortası için %5 indirim kazancaksınız.

Kılavuzlar İletişim Adres: Atatürk Bulvarı Tiryaki İş Merkezi No:64/26 Çankaya Ankara

***Her kişi kampanyadan bir kez yararlanabilir. İki inidirim fırsatından sadece bir tanesinden yararlanılabilir. (Klavuzlar İletişim'den yapılan alışverişte Epik Sigortadan inidirim, Epik Sigorta'dan yapılan poliçe işleminden Klavuzlar İletişimden indirim). Kılavuzlar İletişim'den yapmış olduğunuz alışverişin faturası veya fişini Epik Sigorta'ya ibraz etmeniz gerekmektedir. Aynı şekilde Epik Sigorta'dan yaptırmış olduğunuz poliçeyi Kılvuzlar İletişim'e ibraz etmeniz gerekmektedir. Kampanya Ethica Sigorta, Sompo Japan Sigorta ve Axa Sigorta'dan yaptırılan poliçelerde geçerlidir. Kılavuzlar İletişimden yapılacak alışverişlerde telefon modelleri ve aksesuarlar değişiklik gösterebilir. Epik Sigorta ve Kılavuzlar İlietşim kampanya koşullarını değiştirme hakkını gizli tutar.