EPİK SİGORTA HAKKINDA

"Sektörde 22 Yıl"

Sigorta sektöründe 1994 yılından itibaren bulunan yöneticilerimiz ve uzman kadromuz ile Müşterilerine kaliteli ve güvenilir sigortacılık ilkesini benimsetmiştir.

Müşterilerinin sorunlarını en kısa zamanda çözümleyerek sunan Epik Sigorta; teknoloji ile donatılmış alt yapısı , deneyimli kadrosu, sektöründe uzmanlaşmıs servis ağı ile Sektörüne yepyeni bir anlayış getirmiştir..

Epik Sigorta, 2011 yılında gerçekleştirdiği değişimle Sigorta sektörüne ve müşterilerine güven ve huzur aşılamaya devam etmektedir..


Değerlerimiz;

NEDEN EPİK SİGORTA

Size en uygun sigorta seçeneklerini sunan güvenilir bir aileyiz

Tüm Sigorta İşlemleri

Epik sigorta da tüm sigorta işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bütün sigorta ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Sizleri ofisimize davet ediyoruz. Epik Sigorta'da sigorta yaptırmak çok kolay siz arkanıza yaslanın biz halledelim. Ayrıca teklif al butonundan bize ulaşabilirsiniz en kısa sürede bıraktığınız bilgiler doğrultusunda size dönüş sağlayacağız.

Telefonda Teklif Alın

Epik Sigorta'da sigorta teklifi almak çok kolay. İsterseniz formu doldurarak veya isterseniz bizi telefonla arayarak işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Hem bir tık kadar hem de bir telefon kadar size yakınız. Her türlü sigorta işleminizde size yardımcı olmak için. 0312 417 7418 / 0553 950 50 50 nolu telefonlarda veya teklifal@epiksigorta.com.tr mail adresinde sizleri bekliyoruz.

Yardıma Hazır Deneyimli Ekip

Çalışma arkadaşlarımız ekibimiz her zaman sizlere yardım etmek için varlar. Epik Sigorta'nın deneyimli ekibiyle tanışın. Sizin için çözüm odaklı çalışan her koşulda sizi düşünen ekibimiz her koşulda yanınızda. Sigorta bizden sorulur.

Bilgileriniz Güvende

Epik Sigorta işlemleriniz için bilgilerinizi tutmaz. Her daim güven çerçevesi içerisinde ve yasal zorunluluklar doğrultusunda hareket eder ve sizi korur. Epik Sigorta için değerli olan siz müşterilerimizsiniz. Biz sizin için en doğrusunu bilir sizlere yardım ederiz.

SİGORTA FİRMALARIMIZ

Hizmet verdiğimiz acentası olduğumuz sigorta firmaları